Konyada evden eve taşıma

e-posta : bilgi@klavuznakliyat.com

Nişantaşı Mah.
Arifçelebi Sk.
Şeker Apt. altı 4/B
(Eski Doğumevi Karşısı)
Selçuklu / KONYA

Kılavuz Nakliyat

 Şirketimiz Ulaştırma Bakanlığı Karayolu Taşıma Kanunu ve Karayolu Taşıma Yönetmeliği hükümleri uyarınca karayolu taşımacılık yetki belgesi olan K3 belgesine sahiptir. 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu ve Karayolu Taşıma Yönetmeliği hükümleri uyarınca karayolu taşımacılık faaliyetlerinde bulunanlara Ulaştırma Bakanlığı'ndan yetki belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir. Firmamız Kılavuz Nakliyat, bu belgeye ve diğer ticari tüm belgelere sahiptir. Karayolu Taşıma Yönetmeliğine göre bu belgeye sahip olan firma veya şahıslar Ev ve Büro eşyası taşımacılığı yapabilirler. Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinden şehirlerarası veya uzak mesafe taşımalarınız konularında fiyat alabilir, taşınmanızın ne kadar bir zamanda ve hangi koşullarda gerçekleşeceğini öğrenebilirsiniz.

Misyonumuz
 Avrupa standart ve kalitelerine uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, en temel prensibimiz müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeyde sizlere yük olmadan gerçekleştirmektir. Araç ve ekipmanlarımızı devamlı yenilemek.

Vizyonumuz
 Özel eğitim almış elemanlarımızın gerekli eğitimlerini arttırarak müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, depolamada, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirmek olarak özetleyebiliriz.