Saving page now... http://konyaevdenevenakliyat.web.tr/konya-evden-eve-asansorlu-nakliyat.css As it appears live April 2, 2018 1:24:09 PM UTC

Asansörlü ev taşıma

 Bünyemizde bulundurduğumuz evden eve asansörlerini kendi araçlarımızla yaptığımız nakliyat hizmetlerinde kullanırken, şehir dışında Konya şehrine ev eşyası getiren firmalara ve konyada evden eve taşımacılık yapan firmalara da kiralık olarak vermekteyiz. Binaların 15 inci katına kadar uzanabilen yapısı ile araca monteli ev taşıma asansörlerimiz hizmetinizdedir.
 Yüksek katlarda oturuyorsanız veya binanızın merdiven boşluğu uygun değilse, yeni aldığınız mobilya, beyaz eşya, mermer mutfak tezgâhı gibi eşyaları evinize çıkarmak içinde hizmet vermekteyiz. İnşaat, çatı onarımı gibi işlerde asansör hizmeti almak isteyenlerin, Konya kiralık asansör web sayfamızı ziyaret etmelerini rica ederiz.

asansörlü ev taşıma

Konyada asansörlü evden eve taşımacılık

Konyada ev taşıma firmaları
Konyada ev eşyası taşıma firmaları
Konyada evden eve nakliyat firmaları
Konyada ev taşıma firmaları
Konyada ev eşyası taşıma firmaları
Konyada evden eve nakliyat firmaları

 Binaların 8 inci katına kadar ulaşabilen, modüler yapıdaki kurmalı evden eve asansörlerimizi ev taşıma araçlarımız üzerinde dolaştırmaktayız. Kurulması ve sökülmesi zaman alan, kurmalı eşya taşıma asansörlerimiz Konya içinde ev eşyası taşımacılığı yaptığımız dönemde, zaruret yoksa kullanılmaz. Konyanın uzak ilçeleri ve şehir dışı çalışmalarda kullanılmaktadır.
 Araca monteli ev eşyası taşıma asansörlerimiz ile yüksek katlı, dar merdiven boşluğu olan binalarda kusursuz hizmet vermekteyiz. Binanın uygun olan balkon kapı veya penceresine kurulan asansör ile eşyalar içeriye veya dışarıya alınır. Yüksek katlara sırtta eşya çıkarmak uzun zaman aldığı gibi, kas yorulması sebebiyle hata yapma riskini gündeme getirir. Eşyaların zarar görmesini, ne sizin nede firmamızın mağdur olmasını engelleyen dış cephe asansörlerimiz düşük katlı dar merdiven boşluklu binalarda da büyük avantajlar sağlar.
 Aşırı rüzgar, dış cephe ev eşyası taşıma asansörünün kurulmasını engelleyecek sokak, bahçe düzenlemesi, elektrik telleri gibi engellerin olmadığı durumlarda asansörlü evden eve taşımacılık sektörün can alıcı araçlarındandır.