Dikkat edilecek hususlar

 Taşınma öncesi tarafınızdan paketlenerek hazırlanacak malzemeleri son güne bırakmamalısınız. Hazırladığınız her kutunun üstüne içindekilerin listesini oluşturmanız veya numara vererek listeyi yanınızda bulundurmanız yeni evinize yerleşme aşamasında işinizi kolaylaştıracaktır.
 Evde bebek varsa ona ait malzemeleri, kullanılması gereken ilaç veya hasta malzemelerini ayrıca paketlemelisiniz. Acil durumlarda ihtiyacınız olabilecek malzemeler listenizde önemlidir. Tarafınızdan hazırlanmış bu paketleri taşıma ekibimize bildirdiğinizde araca kolaylıkla şekilde ulaşılabilecek şekilde yerleştireceklerdir.

asansörlü ev taşıma

Konyada paketli evden eve taşımacılık

Konyada evden eve nakliyat şirketleri
Konyada evden eve taşıma
Konyada evden eve taşımacılık firmaları
Konyada evden eve

 Taşınma sürecinin ilk basamağı eşyaların paketlenmesi ile başlar. Talepte bulunmadığınız sürece kırılacak türden eşyalar ile mutfak araç gereçler ile şahsi eşyaların müşteri tarafından paketlendiği, yatak odası takımı, oturma grupları v.b. eşyalarla buzdolabı, çamaşır makinesi v.b. eşyaların firmamız tarafından paketlenmesi esas alınır. Ücretlendirme buna göre yapılmıştır. Özel taleplerinizi ön görüşmelerde belirtmeniz beklenir.
 Taşınma esnasında dışarıdan gelecek her türlü etkinin eşyalarınıza zarar vermemesi için kullanılan malzemelerin ve ustalığın önemi vardır. Sökümü yapılan mobilyalarınız ayrı ayrı ambalaj içine alınırken, birleştirme malzemeleri de yanında muhafaza edilir. Beyaz eşyalarınız özenle koruma altına alınır. Yeni adresinizde tüm eşyalar bütün haline getirilerek yerlerine konulur.
 Eşyalarınızın durumuna göre sizin talep edeceğiniz özel paketleme malzemesi varsa, ön görüşmelerde karara bağlanarak, talep ettiğiniz ambalaj malzemesi kullanılır.