Konyada evden eve taşıma

 Konya şehrinde ikamet eden, evini şehir içinde taşıması gereken dostlarımız. Konya ilinden başka bir şehre taşınması gereken komşularımız. Değişik şehirlerden Konya merkez ve ilçeleri ile civar illere ev veya büro eşyası taşıtmak isteyen yurttaşlarımız. Kılavuz Nakliyat; 4 adet kapalı çelik kasa kamyonu, 2 adet araca monteli evden eve asansörü, 2 adet kurmalı asansörü ve profesyonel kadroları ile hizmetinizdedir.
 45 metre (15 kat) yüksekliğe ulaşabilen dış cephe asansörümüzü ihtiyaç duyulan tüm alanlara kiralık olarak da kurabilmekteyiz.

asansörlü ev taşıma

Konya evden eve nakliyat firması

Konyada ev taşıma firmaları
Konyada ev eşyası taşıma firmaları
Konyada evden eve nakliyat firmaları
Konyada ev taşıma firmaları
Konyada ev taşıma firmaları
Konyada ev eşyası taşıma firmaları

 Faaliyet alanımız olan evden eve nakliyat için kullandığımız bütün araçlar, kapalı çelik kasaya sahiptir.
 Kapalı çelik kasa araçlarla ev eşyası taşımacılığı yapılırken, istifleme kolaylığının yanında eşyalara yağmur, su gibi dış etkilere karşı koruma sağlar.
 Branda ile kapatılmış araçlarla yapılan evden eve nakliyat ne kadar önlem alınsa da dış etkilerden korumayı her zaman sağlamayabilir.
 2+1, 3+1, 4+1 ev eşyası alabilecek araçlarımız mevcuttur. Eşyalarınız hakkında bilgi alarak, ihtiyaç olan araç cinsini sizin için tahsis ederiz.
 Verdiğimiz sözleri yerine getirmek, kaliteden ödün vermemek için tüm araç ve ekipmanlarımızı günün ve teknolojinin şartlarına uydurmaya devam ediyoruz.
 Kapalı çelik kasa araçlarımızın içyapısını görmek isterseniz, önceden haber vermeniz yeterlidir. Bir sebeple araç parkında bulunmayan araçlarımız sebebi ile mahcup olmak istemeyiz.